Ogłoszenie


#1 2015-03-20 10:53:24

 Komandos

Użytkownik

44545688
Zarejestrowany: 2015-02-02

22.03. Kościan

Tym razem w Kościanie szykuje się większa impreza. Teren podobno zacny.
Wybiera się ktoś?


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                                                         Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

 

#2 2015-03-22 20:38:36

 Korczu U02

USSE

Skąd: Opalenica
Zarejestrowany: 2015-01-07

Re: 22.03. Kościan

Wylatałem się jak dzik dzisiaj! Ale było kilka istotnych kwestii które można by było poprawić u nich, w kontekście zachowania i samej rozgrywki.
Wgl uważam, że jesteśmy bardziej zgrani niż niektóre inne środowiska To dobrze.

A Wy? Jak oceniacie?

Offline

 

#3 2015-03-22 21:39:40

 Scorch U01

USSE

Skąd: Opalenica
Zarejestrowany: 2015-01-07
WWW

Re: 22.03. Kościan

No wystrzelałem się dzisiaj nieźle. Na plus. W sumie nastawiłem się na to że będzie jebanka i była nawet powiedziałbym rzeźnia
Teren rzeczywiście fajny, górek pełno, bardzo gęsty. W zasadzie full auto było niezbędne żeby kogoś trafić.

Czego mi zabrakło to określenie przez organizatorów konkretnie na czym polegała rozgrywka, żadnych ustaleń co do limitów mimo strzelania na bliskich odległościach (CM 28 + sp150+ hicup rox! ). Niby na flagi, potem w trakcie gdzieś ktoś krzyczy koniec ni z gruchy ni pietruchy (flaga była jeszcze żywa chyba więc limit czasu został wykorzystany czy co?). Na plus pomysł z powrotem z respów po uzbieraniu się grupy.
Na minus jakieś dziwne zachowania z tego co słyszałem na polu. Ktoś poszedł do kogoś za blisko to nie może strzelać i musi wrócić na respa (wydaje mi się że powinno się to remisowo załatwić, albo strzelamy dalej - jeśli repliki za silne to przechodzimy na boczniaki). Na minus też ewidentne terminatorstwo pojedynczych osób, ale to chyba norma na spędach bydła

Ogólnie źle nie było, ale fajniej było na Defconie


Zapraszam do odwiedzenia strony teamu: http://usse.pl/

Gdzie przykleić plasterek?

Offline

 

#4 2015-03-23 07:23:10

 Komandos

Użytkownik

44545688
Zarejestrowany: 2015-02-02

Re: 22.03. Kościan

CO do tego full auto się Scorch nie zgodzę, ja miałem tylko semi i odziwo trafiałem, chociaż też na początku myślałem, że będzie kiepsko Ogólnie teren fajny, choć można by go lepiej troszkę wykorzystać. Ale mimo wszystko, gdyby nie terminatorstwo, to byłoby na prawdę dobrze. Pomysł z respami tez mi się podobał, tylko jak wiadomo, w naszym gronie nie będzie to 10 soób


Masz problem z repliką? Osiągi Cie nie zadowalają? Serwis u Komandosa Ci w tym pomoże!                                                                         Serwis, naprawa, tuning replik AEG!

Offline

 

#5 2015-03-23 09:37:09

 Scorch U01

USSE

Skąd: Opalenica
Zarejestrowany: 2015-01-07
WWW

Re: 22.03. Kościan

Ja myślę żeby ten pomysł dostosować do naszych możliwości osobowych że tak się wyrażę Przykładowo strzela nas 10 na stronę to osoby wracają z respa po uzbieraniu 3 osób. To kwestia umówienia się.


Zapraszam do odwiedzenia strony teamu: http://usse.pl/

Gdzie przykleić plasterek?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forumsko.pun.pl www.wodhavoc.pun.pl www.pszzp.pun.pl www.wsrh-cup.pun.pl www.kareena.pun.pl